Datum
Veckodag
Disciplin
Gren
Ansvariga
190324SönFält1:a Fältskjutning Kretstävl.Dan Lundkvist, Christian Gustafsson, Jonny Svensson, Jeanette Svensson, Robert Karlsson
190328TorPrecision1:a Grovprecision Kretstävl.Anders Bengtsson, Hänry Bengtsson
190403OnsPrecision1:a Precision Kretstävl.Scott Dance, Ulf Ohlson
190406LörPrecision magnum1:a MagnumprecisionStig Andersson
190407SönFält2:a Fältskjutning Kretstävl.Jörgen Johansson, Roy Josefsson, Jan-Erik Johansson, Tobias Eckerlid, David Larsson
190417OnsPrecision2:a Precision Kretstävl.Clas Rydén, Thomas Svensson
190418SönFält1:a HJ-fältskjutning Kretstävl.Carina Rehn, Magnus Hallman, Carina Hallman
190502TorPrecision2:a Grovprecision Kretstävl.Jimmy Ottosson, Stig Andersson
190504LörArbetsdagArbetsdag på skjutbananDan Lundkvist, Alla medlemmar
190505SönFältKrM Fält
190508OnsPrecision3:e Precision, Kretstävl.Clas Rydén, Thomas Svensson
190512SönFält3:e Fältskjutning Kretstävl.Jörgen Johansson, Roy Josefsson, David Larsson, Tobias Eckerlid, Daniel Carlsson
190515OnsPrecision4:e Precision Kretstävl.Scott Dance, Tobias Eckerlid
190516TorPrecision3:e Grovprecision Kretstävl.Clas Rydén, Christian Gustafsson
190519SönMilitär snabbmatch1:a Militär snabbmatchJonas Abelsson, Jan-Erik Johansson
190526FältVSM Fält, Kaflås/Tidaholm
190529OnsPrecision5:a Precision Kretstävl.Clas Rydén, Jürgen Baumgart
190601LörPrecision magnum2:a MagnumprecisionStig Andersson
190612OnsPrecision6:a Precision Kretstävl.Scott Dance, Thomas Svensson
190613TorPrecision4:e Grovprecision Kretstävl.Jimmy Ottosson, Daniel Carlsson
190616SönFält2:a HJ-fältskjutning Kretstävl.Carina Rehn, Magnus Hallman, Carina Hallman
190623SönPrecisionTrisskjutningMorgan Sandin, Patrik Lund
190626OnsPrecision7:a Precision Kretstävl.Tobias Eckerlid, Sture Larsson-Jones
190629LörPrecision magnum3:a MagnumprecisionStig Andersson,
190630SönMilitär snabbmatch2:a Militär snabbmatchJonas Abelsson, Jan-Erik Johansson
190720LörPrecisionMaratonskjutningen, Kretstävl. prec vpgr C, 3x10 serierMorgan Sandin, Patrik Lund
190721SönMilitär snabbmatch3:e Militär snabbmatchJonas Abelsson, Jan-Erik Johansson
190731OnsPrecision8:e Precision Kretstävl.Scott Dance, Thomas Svensson
190801TorPrecision5:e Grovprecision Kretstävl.Anders Bengtsson, Hänry Bentsson
190803LörArbetsdagArbetsdag inför SturefejdenMorgan Sandin, Alla medlemmar
190804SönPrecisionSturefejden nat. precision*Morgan Sandin, Alla medlemmar
190811SönPrecisionUlricehamnsortens PMUlf Ohlson, Tobias Eckerlid
190815TorPrecision6:e Grovprecision Kretstävl.Clas Rydén, Daniel Carlsson
190817LörPrecisionNybörjartrofénPatrik Lund, Robert Karlsson
190818SönPrecisionHöstsmällen, prec C+B+A*** KretstävlingMorgan Sandin, Patrik Lund
190825SönFält3:e HJ-fältskjutning Kretstävl. +KMCarina Rehn, Jan-Erik Johansson
190831LörPrecisionKrm Prec A+BVårgårda
190901SönPrecisionKrM + KM Prec vpgr C KretstävlingJörgen Johansson, Scott Dance
190907PrecisionVSM Precision
190915SönPrecisionSnabbskjutning KrM + KMRoy Josefsson,
190922SönFält4:e Fältskjutning Kretstävl.Christian Gustafsson, Jonny Svensson, Jeanette Svensson, Tobias Eckerlid, Ulf Ohlson
190922SönFält5:e Fältskjutning Kretstävl.Dan Lundkvist, Roy Josefsson, Jonny Svensson, Jeanette Svensson, Robert Karlsson
191006SönFält6:e Fältskjutning + KM Kretstävl..Jörgen Johansson, Christian Gustafsson, Dan Lundkvist, Roy Josefsson, Jimmy Ottosson